• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

A ka bërë Morena Taraku operacione plastike? Ja çfarë thotë bukuroshja

E ftuar në emision ‘Top Show Magazine’ mbrëmë ishte një nga bukuroshet kosovare. Bëhet fjalë për Morena Tarakun, e cila ka pranuar publikisht se ka bërë ndërhyrje në fytyrë. “Kur njeriu nuk ndihet rehat me pamjen e tij mund të bëjë rregullime. Unë kam bërë vetëm buzët dhe asgjë tjetër”- është shprehur ajo. Gjithashtu Morena është pyetur dhe për jetën sentimentale. Ajo ka deklaruar se është single dhe e dashuruar me qenushin e saj, i cili i ka marrë tërë vëmendjen dhe përkushtimin./revistawho.com