• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

A janë ndarë në të vërtetë Elita Rudi dhe Bekim Balaj?

Edhe pse ditë më parë është raportuar se prezantuesja Elita Rudi dhe futbollisti Bekim Balaj janë ndarë, çifti vazhdon ta ndjek njëri –tjetrin në lnstagram, njofton Klan Kosova.

Megjithatë, Elita dhe Bekimi që prej fillimit të lidhjes, kanë qenë shumë të kujdesshëm për jetën e tyre private, duke mos zbuluar asnjëherë ndonjë detaj e duke mos konfirmuar asgjë në lidhje me marrëdhënien e tyre, derisa mediet kanë arritur t’i kapin në ambiente të njëjta e në udhëtime bashkë.
Nuk dihet ende nëse çifti është ndarë në të vërtetë, por deri në momentin që ata ndiqen nga njëri tjetri në rrjete sociale, nuk qëndron një gjë e tillë.