• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

A është kjo video erotike, arsyeja e vërtetë e dorëheqjes së Drejtorit të Hekurudhave?

Një video me përmbajtje skandaloze seksuale, e cila për arsye etike nuk mund të publikohet nga ana jonë, tregon se si një person i cili dyshohet të jetë tashmë ish-drejtori i Hekurudhave Genc Alizoti, kryen veprime mjaft të turpshme në zyrën e tij të punës. Mendohet se pikërisht qarkullimi i kësaj video është shkaku i vërtetë i dorëheqjes së tij. Në video duket sfondi me ngjyrë të kuqe i cili dallohet edhe në fotot zyrtare të tij në zyrën e shtetit. Dyshohet se videon e ka regjistruar personi tjetër i cili ka qenë pjesëmarrës në një video chat erotik. Nga video duket se si ish-drejtori i Hekurudhave nxjerr organin e tij gjenital dhe fillon të masturbohet, shkruan “JOQ”. Alizoti, mori detyrën e kreut të Hekurudhave në tetor të vitit 2013, menjëherë pas ardhjes në pushtet të qeverisë së majtë, si përfaqësues i Lëvizjes Socialiste për Integrim. Ai dha dorëheqjen nga posti vetëm dy ditë më parë. Në vijim disa pamje të kapura nga video.

auto_genc-alizoti1475930429

genc4