• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

A e gjeni dot se çfarë moshe kanë këto femra nisur nga kjo foto?

Me pamjen e tyre nga prapa këto katër gra lehtësisht mund të jenë në 20-tat e tyre, shkruan Daily Mail.

Mosha e tyre reale në të vërtetë është prej 45 vjeç deri në 54, mund t’iu befasoj por e vërteta është se këto ditë, është e pamundur të kuptoni nga prapa se sa e vjetër është një grua, transmeton KosovaPress.

Përse? Sepse, pavarësisht nga mosha, flokët tona janë në gjatësinë që kanë qenë që nga vitet shtatëdhjetë dhe kjo nuk është vetëm për gratë e reja që dëshirojnë të kenë flokët si Kate Middleton, por edhe gratë e moshës 40 e më shumë.

Ja se si duken ato në pamjen e përparme:

2-50