• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

A e dinit që ishin miq? Këta janë VIP-at që gëzojnë shoqëri prej vitesh

Thuhet se në ‘showbiz’ nuk ka miqësi të mirëfilltë. Pjesa më e madhe e njerëzve mendojnë se ata bëjnë çdo gjë për ‘show’ dhe sapo kthehen ne realitet i kthejnë shpinën njëri-tjetrit. Megjithatë ekzistojnë disa miqësi të cilat i kanë rezistuar famës dhe tundimit të mediave. Më poshtë po ju tregojmë disa prej tyre dhe janë ato të cilat kanë shumë vite që qëndrojnë bashkë./revistawho.com

Brad Pitt and George Clooney

Naomi Watts and Nicole Kidman

Chrissy Teigan and Kim Kardashian

Kendall Jenner and Gigi Hadid

Eva Longoria and Victoria Beckham

Selena Gomez and Taylor Swift

CLOSE
CLOSE