• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

5 muaj pas lindjes, modelja e njohur tregon format perfekte (FOTO)

5 muaj pas lindjes, Behati Prinsloo ka postuar një foto me të brendshme ku bie në sy direkt trupi i saj perfekt edhe pas lindjes. 27 vjeçarja lindi fëmijën e saj të parë, Dusty Rose në shtator dhe 5 muaj më vonë ajo duket mëse në formë. Edhe pse koha e saj është e mbushur me përkujdesjen e vajzës, Behati gjeti kohë të uronte bashkëshortin e saj, Adam Levine për ditëlindje. “Dashuria e jetës sime”, -shkruajti modelja për këngëtarin. Lum si Adam Levine që ka Behatin!/revistawho.com