• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

3 vajza dhe një djalë humbën jetën, ja imazhet e rënda nga aksidenti tragjik

Aksidenti që ndodhi pranë Sukthit rreth orës 04:30 të mëngjesit të sotëm ka rezultuar fatal për drejtuesin e njërit prej dy automjeteve tip benz dhe tre vajzave që udhëtonin së bashku në automjetin tjetër.

Mësohet se djali që ka humbur jetën është nga Durrësi, ndërsa nuk bëhet me dije ende identiteti i tij.

Ai udhëtonte gjithashtu me një mjet tip Benz me targa AA979GV në sens të kundërt të autostradës.

Ndërsa në mjetin tip Benz me targa AA694IL udhëtonin 3 vajzat, njëra nga të cilat mësohet se është nga Tirana.

Ja fotot e para nga aksidenti ku siç duket, automjetet janë shkatërruar plotësisht./opinion.al

screenshot_2016-10-13-08-29-06-1-300x164 screenshot_2016-10-13-08-29-06-2-300x178 screenshot_2016-10-13-08-29-06-3-300x173 screenshot_2016-10-13-08-30-00-1-251x300-1