• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

28-nëntori kalon në heshtje për Rita Ora-n, ja çfarë feston këngëtarja

Një nga festat më të rëndësishme për shqiptarët është 28-nëntori. Të shumtë janë artistët që gëzojnë në këtë ditë dhe nuk harrojnë të bëjnë urimet me tyre. Por nuk ka ndodhur e njëjta gjë me artisten kosovare, Rita Ora. Edhe pse ajo gjithmonë nuk e ka mohuar origjinën dhe nuk ka harruar asnjëherë ta përmendë vendin e saj, duket se kësaj here nuk ka ndodhur e njëjta gjë, madje mbrëmja e kaluar e gjeti duke festuar diçka tjetër. Bëhet fjalë për ditëlindjen e dizenjatorit të saj Kyle Devolle me të cilin këngëtarja ka raporte shumë të mira dhe se shpesh shihen pranë njëri-tjetrit. Ata ishin në Dubai, vend në të cilin Rita po qëndron prej disa ditësh së bashku me familjarë e miq të saj më të mirë.

15276628-908141175983638-3744700780435734528-n