• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

20 vjet film, ja çfarë thotë Renee Zellweger për Tom Cruise

Kanë kaluar plot dy dekada nga publikimi i filmit të famshëm, Jerry Maguire ku protagonistë ishin dy nga yjet e Hollivudit, Renee Zellweger dhe Tom Cruise. Por biondja e ëmbël ka thënë në një emision televiziv se ajo e kujton me nostalgji këtë film dhe kolegun Cruise. “Tom Cruise është një njeri shumë i mirë dhe mbi të gjitha profesionist”. ka thënë aktorja e cila ka interpretuar në këtë film rolin e Dorothy Boyd, një nëne beqare e cila u dashuruar me shefin e saj, Jerry.

Having a laugh: The 47-year-old also divulged that she's still in touch with Tom: 'He's a really good person. He's a very, very good person'Smiles: The starlet was only 27 when she played Dorothy Boyd, a single mother, in the Oscar nominated film;Renee pictured with Tom, Cuba and Robert Towne in September 1998