• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

19 vite pa babain, këngëtarja shqiptare e kujton me këtë foto të dhimbshme

Edhe pse kanë kaluar shumë vite, dhimbja për humbjen e babait ndihet po njësoj. U bënë plot 19 vite që këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, ka humbur babain e saj dhe ajo e kujton si ditën e parë, plot mall e dhimbje. Këtë herë, këngëtarja ka publikuar një foto rrëqethëse, kur ishte ende e mitur pranë varrit të babait të saj Qazë Jakupit. Ai ka humbur jetën gjatë luftës së Kosovës.