• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Besa Kokëdhima shfaqet natyrale si në daljet e saj të para

Këngëtarja Besa Kokëdhima e cila njihet për ndryshimet  e saj të shpeshta në pamje është shfaqur këtë herë shumë ndryshe.

Me flokë të errët dhe të kapur ajo duket shumë natyrale dhe ka shumë ngjashmëri me vitet e para kur doli në skenë.
Prej disa kohësh këngëtarja jeton jashtë Shqipërisë./revistawho.com

CLOSE
CLOSE