• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

1500 trëndafila pas fitores së Juventus- it për… gazetaren shqiptare

Mbrëmja e djeshme ka qenë festive për të gjithë tifozët e Juventus- it, pas kualifikimit për në gjysmëfinalet e Champions. Duket se edhe më bukur kjo mbrëmje ka qenë për gazetaren e sportit, Pejana Elezi, e cila ka marrë një dhuratë shumë të veçantë, shkruan “Panorama”.

trendafilat

Asaj i kanë dhuruar plot 1500 trëndafila, mbi të cilët formohej fjala Juventus. Epo edhe në sport ka romanticitet, dhe shumë të bukur madje!

pejana-3pejana-4pejana-2565556589