• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

15 mijë euro nata, ja hoteli ku qëndron Jennifer Lopez në Dubai

Në Dubai ndodhet një hotel super luksoz me vlerë 500 milion lë euro. Ai ka një kliente mjaft speciale, bëhet fjalë për yllin e muzikës botërore Jennifer Lopez.

Herën e fundit ajo ka qëndruar aty në muajin nëntor së bashku me të dashurin e saj Alex Rodriguez. Suita ku ajo qëndron zakonisht është dy katëshe dhe ka dy ashensorë dhe një kuzhinier personal.

Hoteli me emrin “Palazzo Versaçe“ ka 215 suita, 169 apartamente ekskluzive dhe çdo detaj është dizenjuar nga vetë Donatella Versaçe. Çmimet në këtë hotel shkojnë mbi 15 mijë euro nata./revistawho.com

CLOSE
CLOSE