close
Breaking NewsLajme

12 vjeçarja vetëvritet live në Facebook, policia “e pafuqishme” për të hequr videon e tmerrshme

35722b88ab63ac43f3234d8d0029b7d7_L-550×363

Një video e tmerrshme është bërë virale në internet dhe policia deklaron se nuk mund të bëjë asgjë për ta hequr. Katelyn Nicole Davis nga Georgia e SHBA-së vrau veten pasi një familjar kishte abuzuar me të seksualisht. Ajo vari veten në pemë dhe të gjithë ngjarjen e transmetoi live në Facebook. Kjo gjë ka ndodhur dy javë më parë dhe policia thotë se nuk mund të bëjë asgjë për ta fshirë videon, e cila është shpërndarë gjithandej, pasi nuk ekziston asnjë ligj që i detyron faqet e ndryshme ta fshinë.

SHOCK-550x322
Tags : facebooklivevetevrasjevideo
loading...