• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

100 trëndafilat e Olta Gixharit, kush ia dhuroi ato aktores seksi?!

Olta Gixhari është cilësuar si një nga aktoret seksi të teatrit dhe kinematografisë shqiptare. Pas shfaqjes “Sonte do të luajmë pa tekst”, biondja seksi ka marrë 100 trëndafila si shpërblim për interpretimin e saj origjinal. Ja çfarë shkruan Olta për 100 trëndafilat dhe rolin e saj në veprën e Pirandellos:

“Mbrëmë ishte nata e fundit e një projekti të bukur! Falenderoj të gjithë aktorët e kësaj ëndrre, që do të mbetet gjatë në mendjen time! [email protected] që më duron, mëson dhe që më bëre pjesë të shfaqjes tëndë të mrekullueshme, ju dua. Për këto lulet duhet të shkruaj një status tjetër pastaj #100trëndafila”.