lefuture

olti-curri_720x90

olti-curri_720x90

Pikante Sot

LAJME

1472133323_90917855_whatsapp

Whats App do të japë më shumë të dhëna për Facebook

Whats App njoftoi se do të shpërndajë më shumë të dhëna për përdoruesit e tij qw ndodhen edhe nw Facebook, duke përfshirë këtu edhe numrin e telefonit. Sipas kompanisë, lidhja mes…

Lexo më shumë
Fotolia_74715670_Subscription_Monthly_M

Ja çfarë mendojnë femrat për meshkujt që jetojnë bashkë me prindër

Jeni duke jetuar me prindërit për të kursyer para dhe frikësoheni se femrat do t’ju gjykojnë? Epo, një femër e mirë nuk do ta bëj atë. Është fakt se shumica e…

Lexo më shumë
jlxp0167_1472138342-6558403-550x302

Njihuni me taksinë pa shofer (VIDEO)

Në rrugët e Singaporët sot qytetarët kanë patur mundësinë të shohin taksinë e parë pa shofer brenda saj. Prodhuesi “nuTonomy” ftoi një grup të përzgjedhur njerëzish që t’i shkarkonin aplikacionet në…

Lexo më shumë
britneyphotoshop

Një film për jetën e Spears, ja cila është aktorja që do ta luajë

Jeta e Britney Spears ka frymëzuar një film. Drejtuesit e rrjetit “America’s Lifetime” janë duke punuar për Britney Jean, një biografi e cila fokusohet në historinë e vërtetë të yllit…

Lexo më shumë
1472116416hardison

SHBA, del me sukses transplanti më i shtrenjtë i fytyrës (FOTO)

Një vit pasi iu nënshtrua transplantit më të kushtueshëm të fytyrës në histori, Patrick Hardison konfirmon suksesin e operacionit revolucionar. Zjarrfikësi i Misisipit, fytyra e të cilit u dogj rëndë pasi…

Lexo më shumë
dddddd_1472135610-8104844

Pushimet e veçanta të Vesës dhe Big Bastës (FOTO)

Çifti i artistëve Vesa Luma dhe Big Basta kanë publikuar foto nga pushimet e tyre më të fundit. Këto pushime janë padyshim ndryshe, pasi pjesë e tyre është edhe Liani i…

Lexo më shumë
In this Saturday, March 23, 2013 photo, Dwayne Johnson poses for a portrait at the Four Seasons in Los Angeles. The 40-year-old actor has become a savior of stale film series, injecting new life into “Fast Five,” “The Mummy Returns,” “Journey 2: The Mysterious Island” and now “G.I. Joe: Retaliation.” The former professional wrestler rocks bourgeoning and established franchises by joining them on the second or subsequent installment and boosting the property's box office. (Photo by Eric Charbonneau/Invision/AP)

Ja cili është aktori më i paguar në botë

Dwayne ‘The Rock’ Johnson ka kryesuar për këtë vit listën e aktorëve më të paguar në botë sipas revistës prestigjoze “Forbes”. Aktori hollivudian ka arritur një vlerë prej 64.5 milionë…

Lexo më shumë
beyonce-illuminati_1472107633-5937154-550x302

Beyonce është 100 përqind masone? (FOTO)

Illuminati është sekt sekret i lidhur me Djallin dhe e krijuar ne shekullin XVIII. Ai është i përfshirë edhe ne librin e Dan Brawn-it “Engjëj dhe Djaj”. Sot në internet…

Lexo më shumë
1472128520piramida

“Piramida njerëzore” në Festivali Janmashtam, Indi (VIDEO)

Njerëzit e mbledhur në Festivalin Janmashtami në perëndim të Indisë sfiduan një urdher të Gjykatës Supreme për lartësinë e “piramidave njerëzore”, që shoqërojnë rëndom evente të tilla. Festivali mjaft popullor…

Lexo më shumë
dua-5

Një dokumentar për Dua Lipën, ja kur do të publikohet

Ditën e djeshme ajo ka publikuar kopertinën e albumit të saj të parë të titulluar “Dua Lipa” ashtu si emri dhe mbiemri i saj, i cili përfaqson atë si person…

Lexo më shumë

MODË

BUKURI

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password